top of page
hvz-logo.png

Drijfveren door Joke Vermeer en Carina van Silfhout

do 23 mei

|

Den Haag

Wat drijft jou persoonlijk om te doen wat je doet? Waar ligt jouw passie? Inhoud van de workshop: Zelfreflectie op je verlangens door Joke, geïllustreerd aan de hand van het persoonlijke verhaal van Carina.

Tickets zijn niet te koop
Andere evenementen bekijken
Drijfveren door Joke Vermeer en Carina van Silfhout
Drijfveren door Joke Vermeer en Carina van Silfhout

Tijd en locatie

23 mei 2024, 19:15

Den Haag, Riouwstraat 1, 2585 GP Den Haag, Nederland

Over de workshop

Drijfveren: Wat drijft jou persoonlijk om te doen wat je doet? Waar ligt jouw passie en hoe ga je die innerlijke drang vormgeven? Het vinden van deze antwoorden vereist zelfreflectie. 

Inhoud van de Workshop: 

  • Zelfreflectie op je verlangens met behulp van "De Cirkel van Vermeer" door Joke Vermeer. 

  • Geïllustreerd aan de hand van het persoonlijke verhaal van Carina van Silfhout. 

Gedurende ons leven ontwikkelen we allemaal specifieke gedragspatronen en vaardigheden. Hieruit vloeit vanzelfsprekend onze keuze voor een beroep voort, gebaseerd op onze ontwikkelde vaardigheden en kwaliteiten. Soms komen we echter op een punt waarop we merken dat wat we doen niet langer bevredigend is; het geeft ons geen energie meer en het ontbreekt aan enthousiasme. Dit is het moment om dieper in onszelf te kijken en te ontdekken wat ons werkelijk drijft. 

Ik heb een eenvoudig model ontwikkeld dat kan dienen als een spiegel voor zelfreflectie en dat inzicht verschaft…

Deel deze workshop

bottom of page