
Vision board maken
do 09 feb
|Den Haag
Samen met janneke gaan we aan de slag met een vision board voor het jaar 2023. Bij het maken van een vision board maak je je dromen, wensen en doelen zichtbaar.


Tijd en locatie
09 feb 2023, 19:15
Den Haag, Riouwstraat 1, 2585 GP Den Haag, Nederland
Over de workshop
Samen met Janneke gaan we aan de slag met een vision board voor het jaar 2023. Bij het maken van een vision board maak je je dromen, wensen en doelen zichtbaar.
Verzamel vast tijdschriften, zodat je daarmee aan de slag kan. Janneke neemt kaarten mee, die ondersteunend kunnen werken in het vinden van de wensen/doelen.
Over Janneke de Lange
Gedurende vele jaren is Janneke lerares geweest in verschillende vormen van onderwijs. Nu geeft ze nog steeds les, op creatief gebied, namelijk: kalligrafie, tekenen met het rechterbrein (volgens de methode van Betty Edwards), geometrie, mandala tekenen, zentangle, encaustic art en iPad-painting. Meer informatie over Janneke vind je op haar websites www.waterjufferweb.nl, www.gezichtsstructuren.nl, www.jannekedelange.com.
Wil je als lid of losse bezoeker aan deze bijeenkomst deelnemen? Klik hier!
Voor deze workshop komen wij live bij elkaar bij in het Vreedehuis.